Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürün Kullanımı | Token E-Commerce

Ürün Kullanımı

Beko 300 TR Yazar kasa pos cihazı nakit, kredi kartı, yemek kartı ve kupon olmak üzere 4 farklı ödeme şeklini destekler. İstediğiniz ödeme şekli ile ödeme yapmak için ilk olarak cihazda satış tutarı girilir ve ilgili kısım seçilir. Sonrasında nakit veya kredi kartı seçenekleri ile ödeme durumunda söz konusu seçenekler tuşlanır. Kupon ile ödeme yapılmak istenirse önce Fonksiyon ardından Kupon tuşuna basılarak ödeme işlemi yapılır. Kupon ve kredi kartı ödemelerinde, satış tutarının üzerinde bir ödeme miktarı girilemez.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi