Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kredi Kartı

Kredi kartı ile alışveriş yapmak için nakit satışta olduğu gibi satış tutarı girilip ilgili kısım seçilir. Sonrasında kredi kartı seçilip müşteri kredi kartı cihaza takılır. Gelen ekranda satış fonksiyonu seçilip cihaz onay kodunu aldıktan sonra kart çıkartılır ve ilk slip basılır. Müşteri slibi için tekrar onay tuşuna basılır. 

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi