Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

İletişim

Bize Ulaşın

İşletmelerin büyüdüğü, işletme sahiplerinin daha mutlu olduğu bir gelecek için çalışıyoruz. Bu yolda tüm görüş ve önerilerinize değer veriyoruz. Aklınızdaki her türlü konu için bize telefon, mail ya da aşağıdaki form aracılığıyla ulaşabilirsiniz.
 

Bize iletmiş olduğunuz bilgilerde; ırk, etnik köken, siyasi düşünce, felsefi inanç, din / mezhep veya diğer inançlar, kılık ve kıyafet, dernek / vakıf ya da sendika üyeliği, sağlık, cinsel hayata ilişkin veriler, ceza mahkümiyeti ve güvenlik tedbirleriyle ilgili veriler, biyometrik ve genetik veriler içeren özel nitelikli kişisel verilerin yer almadığından emin olmanızı rica ederiz.

Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi