Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token'lı Olmak

Koç Holding çatısı altında yer alan tek finansal teknoloji şirketi olarak, Koç güvencesini genç ekibimizin sağladığı dinamik şirket yapımız ile bir araya getiriyoruz. Dünyadaki teknolojileri yakından takip ediyor ve Fintech sektöründe dünyada öncü olabilecek çözümler geliştirmek için çalışıyoruz.

Kültür

En önemli değerimiz insan. Gücümüzü, ekip arkadaşlarımızdan alıyor, ödeme sistemlerinin geleceğini bugünden yazmak için hep birlikte çalışıyoruz.

Genç ve dinamik bir ekibiz. Araştırmayı ve fikir üretmeyi seviyor, hızlı karar alıyor ve kararlarımızı hızlıca hayata geçiriyoruz.

Ekiplerin gücüne inanıyor, birlikte büyük bir aile olarak çalışmaktan keyif alıyoruz.

Token ve Koç Topluluğu’na ait tüm iş ilanları kariyer platformumuz Koç Kariyerim’de.

Token’da Hayat

Birlikte öğreniyor, birlikte gelişiyor, birlikte eğleniyoruz! İşte Token ailesi olarak düzenlediğimiz program ve etkinliklerden bazıları…

Sen de Aramıza Katıl!

Sen de fark yaratan çözümleriyle ödüller kazanan ekibimize katıl! Başvuru süreçlerini şeffaflıkla yürütüyor ve her adımda bilgilendiriyoruz, çünkü yeteneği ile geleceği şekillendiren insanlara inanıyoruz.

Token ve Koç Topluluğu’na ait tüm iş ilanları kariyer platformumuz Koç Kariyerim’de.

Keşfet

Ofislerimiz

Gelişim İmkanları

Türkiye’nin lider finansal teknolojilerini geliştirmek için, önce kendi gelişimimizin önemini biliyor, eğitimi ana odağımıza koyuyoruz. Koç Holding tarafından tüm grup şirketlerine özel planlanan eğitim ve gelişim faaliyetlerine dahil olarak, kendimizi alanımızda olduğu kadar süreç ve iş yönetimi ile ilgili de geliştiriyoruz.   Hem şirket çapında genel hem de bireysel ihtiyaçları karşılamaya yönelik eğitimler düzenliyoruz. Türkiye’nin en hızlı gelişen sektörlerinden biri olan finansal teknolojiler alanına özel eğitimleri içeren Fintech Akademi’miz ile, tüm işi detayıyla öğreniyoruz. Eğitimlerimizin limiti, Token’da gelişimin sonu yok!