Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Neden Token?

Ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere kurumsal şirketlerin erişebileceği teknolojiyi sunarak, onların özgürleşmelerini sağlamak ve büyümelerine destek olmak için buradayız.

Alanında uzman yazılım ve Ar-Ge ekibimizle, hep daha iyisi için çalışıyoruz.

Türkiye’nin Ar-Ge Harcamaları En Yüksek 250 Şirketi sıralamasında ilk 100’de yer alıyoruz. Geliştirdiğimiz her teknolojiyi bir adım ileri götürmek için çalışıyoruz.

Yaptığımız her işte süreçlerimizi kaliteyi en üst seviyede tutacak şekilde yönetiyoruz. Kalite politikamızı gözden
geçirmek için tıklayın.

İşlemlerinizi güvenle yönetiyoruz.

Türkiye’nin ilk ve en büyük TSM merkezi ile, her gün 840 binden fazla yazar kasa POS cihazı üzerinden geçen 8.5 milyondan fazla işlemi güvenle yönetiyoruz. Süreç yönetimi ve bilgi güvenliği kapsamında ISO 20000 – 22301 - 27001 ve PCI-DSS olmak üzere toplamda 4 farklı sertifika sahibi Token TSM merkezi sayesinde, işletmelerin ödeme işlemlerini kesintisiz yürütmelerini sağlıyoruz.

TSM Merkezi Yönetim Sistemleri politikamızı incelemek için tıklayın.

E-Belge Yönetim Sistemleri politikamız ile e-belge hizmeti kapsamındaki faaliyetlerde (e-fatura, e-arşiv fatura vb.) yasal mevzuat ve regülasyon otoriteleri tarafından belirlenmiş gereksinimleri yerine getirerek, bilginin gizliliği, erişilebilirliği ve bütünlüğünü koruyor, yönetim sistemlerinin yürütülmesi için kullanılan süreç ve faaliyetleri sürekli iyileştiriyoruz.
E- Belge Yönetim Sistemleri politikamızı incelemek için tıklayın.

İşletmelerin Gözünden Token

Bizi bir de Token olarak geliştirdiğimiz ödeme sistemlerini kullanan işletmelerden dinleyin!