Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ortak POS

Ayarlar menüsünden ‘’Ortak POS’’ seçilerek Ortak POS Menüsüne ulaşılır. Ardından ‘’Temaslı Öncelikli Banka’’ ve ‘’Temassız Öncelikli Banka’’ seçeneklerine erişilir. ‘’Temaslı Öncelikli Banka’’ menüsünden önceliklendirmek istenilen banka seçilir ve kaydet butonuna tıklanarak kaydedilir. ‘’Temassız Öncelikli Banka’’ menüsünden önceliklendirmek istenilen banka seçilir ve kaydet butonuna tıklanarak kaydedilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi