Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Belge Ayarları

Ayarlar menüsünden “Belge Ayarları” seçilerek Belge Ayarları Menüsüne erişilir. Ardından “Stopaj Oranı” ve “Tevkifat” seçeneklerine ulaşılır. Stopaj oranı değiştirmek için Stopaj Oranı seçeneğine tıklanır ve tuş takımı aracılığıyla istenilen stopaj oranı girişi yapılır. Tevkifatı değiştirmek için Tevkifat seçeneğine tıklanır ve tuş takımı aracılığıyla istenilen tevkifat oranı girişi yapılır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi