Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

GİB Raporları

Ayarlar menüsünden “GİB Raporları’’ seçilerek GİB Raporları Menüsüne ulaşılır. Ardından alınmak istenen rapor türüne göre ekranda çıkan “GİB Aylık Rapor”, “GİB Günlük Rapor” ve ‘’GİB Raporlarımı Gönder’’ seçeneklerinden ilgili olan seçilir. GİB Günlük Rapor veya GİB Aylık Rapor almak için istenilen tarih girilir ve yazdır butonuna tıklanarak rapor yazdırılır. GİB Raporlarımı Gönder seçeneğine tıklanarak GİB’e rapor gönderilebilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi