Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Faturalı Satış

Beko 300 TR yazar kasa pos ile faturalı satış yapabilmek için öncelikle fonksiyon tuşuna basılır. Fonksiyon tuşuna bastığınızda nakit tuşu fatura tuşuna dönüşecektir. Bu tuşa basıp işlem tipi olarak kestiğiniz faturanın türü seçilmeli.(Fatura, E-Fatura, Arşiv) ve müşterinin VKN ya da TCKN numarası yazar kasaya girilir. Sonrasında kestiğiniz faturanın seri numarası yazılır ve onaylanır. Son olarak fatura numarası pos cihazına girilir ve onaylanır. Satış sonrası satış kalemlerini girmek için vergi kısımlarına göre seçim yapılır. İşlem tamamlandığında kredi kartı ile ödeme ise kredi kartı tuşuna basılıp müşteri kredi kartı basılır ve satış işlemi seçilip onay kodu alınır ve kredi kartı çıkartılır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi