Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ödeme Tipleri

Ayarlar menüsünden ‘‘Ödeme Tipleri’’ seçilerek Ödeme Tipleri Menüsüne erişilir. Çek, Ödemesiz, İkram, Açık Hesap, Puan, Sanal POS, Mobil Ödeme, Elektronik Para ve Yardım Kartı ödeme tiplerinden satış ekranında yer alması istenilen ödeme tipleri üstüne tıklanarak aktif edilir ve Kaydet butonuna tıklanır. Seçilen ödeme tipi satış ekranında Diğer Ödeme butonuna tıklandığında listelenir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi