Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Kimdir?

BEKO gücüyle, KOÇ güvencesiyle işletmelerimizin büyümesi için en son teknolojileri en kullanışlı haliyle geliştiriyoruz.

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, kârlı ve verimli iş yönetimi sağlayan ödeme sistemleri geliştiriyoruz. Ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere eşit koşullar sağlıyor ve büyümelerini destekleyecek hizmetler sunuyoruz

Türkiye’nin çağ atlatan ödeme sistemleri teknolojilerini Beko gücü, Koç güvencesiyle geliştiriyoruz

Amacımız

Her ölçekten işletmenin, en yeni teknolojiye ulaşabilmesi gerektiğine inanıyoruz. Token olarak, işletmelerin iş yönetimini iyileştirecek teknolojiler geliştiriyor ve ölçeği fark etmeksizin tüm işletmelere eşit koşullar sağlıyoruz. Amacımız, işletmelerin kârlı ve verimli bir şekilde büyümelerine katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, en güncel finansal teknolojileri en kullanışlı hale getiriyor ve en uygun koşullarda sunuyoruz. Hedefimiz, geliştirdiğimiz teknolojilerle önce Türkiye’de, sonra dünyada işletmelerin hayatını kolaylaştırmak.

Başarılarımız

İşletmeleri büyütme hedefimizle, hiç durmadan araştırıyor ve geliştiriyoruz.

Kalite Yönetim Sistemlerimiz

Ar-Ge’den müşteri memnuniyetine kadar her aşamada kaliteyi en üst seviyede tutuyor, geliştirdiğimiz teknolojiyi sürekli daha ileriye taşıyoruz.

Ekibimiz

Türkiye’nin en önemli teknoloji merkezleri İTÜ ARI Teknokent ve ODTÜ Teknokent’teki ofislerimizde, alanında uzman ekibimizle hep daha iyisini üretmek için çalışıyoruz.

Türkiye’nin lider finansal teknolojilerini geliştirmemize öncülük eden Yönetim Ekibimizle tanışın.