Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Otomatik Gün Sonu Saati

Ayarlar menüsünden ‘’Otomatik Gün Sonu Saati’’ seçilerek Otomatik Gün Sonu Saati Menüsüne erişilir. Ayarlanmak istenilen otomatik gün sonu saati için Gün Sonu Saati ifadesine tıklanır. Tuş takımı aracılığıyla istenilen saat girişi yapılır ve Kaydet butonuna tıklanır. Girilen saatte cihaz otomatik olarak Z ve banka gün sonu raporlarını alır. İptal etmek için saat alanına 99:99 girişi yapılır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi