Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Z Raporu

Her iş gününün sonunda mali yazar kasa kanunu kapsamında Z raporu alınmalıdır. 

Z Raporu almak için:
  • Ana Menü ekranındaki Raporlar butonuna tıklanır.
  • Z Raporları başlığına tıklanır.
  • Bu ekranda Z günlük raporunun önizlemesi görülebilir. Sağ üstte yer alan Yazdır butonuna tıklanarak Z raporu alınabilir.
Unutmayın! Z raporunun oluşması için çıktı almanız gerekmektedir. İlgili yazar kasa kanununa göre Z raporları işletme sahibi tarafından muhafaza edilmelidir.
Dikkat! Günde en fazla 2 adet Z raporu alabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi