Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

X Raporu

X Raporunu gün içinde günlük satış bilgilerini takip etmek amacıyla istediğiniz zaman alabilirsiniz. X Raporunda, en son alınan Z raporundan o ana kadar yapılmış olan satışların detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

X raporu almak için:
  • Ana Menü ekranındaki Raporlar butonuna tıklanır.
  • X Raporları başlığına tıklanır.
  • Bu ekranda X raporunun önizlemesi görülebilir. Sağ üstte yer alan Yazdır butonuna tıklanarak X raporu alınabilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi