Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Nakit Ödeme

Beko X30 TR Android Yazar Kasa POS ile nakit ödeme almak için:
  • Ana Menü ekranındaki Satış Uygulamaları butonuna tıklanır.
  • Hızlı Satış ekranında tutar girişi yapılır ve ilgili kısım (KDV oranı) tıklanır ya da Kayıtlı Ürünler ekranından ürün seçimi yapılır.
  • Ekranın altında, sağda yer alan ve toplam tutarı gösteren butona tıklanarak Ödeme Al ekranına geçilir.
  • Ödeme Al ekranındaki bilgiler kontrol edildikten sonra ödeme tipi olarak Nakit seçilir.  Açılan Ödeme Al ekranında sepetteki ürün detayları incelenebilir, sepet düzenlenebilir ya da fiş iptali yapılabilir.
  • Bu seçim sonrası ödeme işlemi sonlanır ve fiş çıktısı alınır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi