Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Miktarlı Satış

Beko X30 TR Android Yazar Kasa POS ile aynı tutara sahip bir üründen birden fazla adette satış yapabilmek için Miktarlı Satış kullanabilirsiniz.

Miktarlı satış yapmak için:
  • Ana Menü ekranındaki Satış Uygulamaları butonuna basılır.
  • Hızlı Satış ekranı açılarak tutar girişi yapılır ve Adet butonuna basılır.  
  • Aynı tutardan kaç adet giriş yapılması istiyorsa ilgili adet girilir ve KDV oranı seçimi yapılır.
  • Tüm girişler tamamlandıktan sonra, ekranın en altında, sağda yer alan ve toplam tutarı gösteren butona tıklanarak Ödeme Al ekranına geçilir.
  • Açılan Ödeme Al ekranında sepetteki ürün detayları incelenebilir, sepet düzenlenebilir ya da fiş iptali yapılabilir. Ödeme Al ekranındaki bilgiler kontrol edildikten sonra ödeme tipi seçilir.
  • Bu seçim sonrası satış işlemi tamamlanır, fiş çıktısı alınır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi