Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kısımları Yönet

Kısımları Yönet menüsünü satış ekranında yer almasını istediğiniz kısım başlığı ve KDV oranı seçimi yapmak için kullanabilirsiniz.

Kısım eklemek, eklediğiniz kısımları düzenlemek veya silmek için:
  • Ana Menü ekranındaki Ayarlar butonuna tıklanır.
  • Kısımları Yönet butonuna tıklanır.
  • Yeni kısım eklemek için Yeni Kısım Ekle butonuna tıklanır.
  • Açılan Kısım Programlama ekranında İsim kutucuğuna kısım ismi (örneğin; yiyecek, içecek, KDV vb.) yazılır.
  • KDV Oranı kutucuğuna istenilen sayı (öreneğin; 1, 10, 20) yazılır.
  • İsim ve oran girişinden sonra ekranın üst sağ köşesinde yer alan Kaydet butonuna tıklanarak kısım ekleme işlemi tamamlanır.
Dikkat! Toplam 8 adet kısım eklenebilir. Sırasıyla kısım eklememize ihtiyaç yoktur. İstediğiniz kutucuğa tıklayarak kısım ekleyebilirsiniz.
Dikkat! Kısım ekleme/düzenleme işleminden önce Z raporu alınması gerekmektedir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi