Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kayıtlı Ürünler ile Satış

Beko X30 TR Android Yazar Kasa POS ile öncesinde kaydettiğiniz kayıtlı ürünler arasından seçim yaparak satış yapabilirsiniz. Yeni ürün kaydetme adımlarını öğrenmek için ürünleri yönet sayfasını inceleyebilirsiniz.

Kayıtlı ürünler ile satış yapmak için:
  • Ana Menü ekranındaki Satış Uygulamaları butonuna basılır.
  • Açılan ekranda, en üstte, sağda yer alan Kayıtlı Ürünler başlığına tıklanır.
  • Listelenen ürünler arasından eklemek istenilen ürüne tıklanır ve adet seçimi yapılır.
  • Eklenmek istenilen ürünler seçildikten sonra, ekranın en altında, sağda yer alan ve toplam tutarı gösteren butona tıklanarak Ödeme Al ekranına geçilir.
  • Açılan Ödeme Al ekranında sepetteki ürün detayları incelenebilir, sepet düzenlenebilir ya da fiş iptali yapılabilir. Ödeme Al ekranındaki bilgiler kontrol edildikten sonra ödeme tipi seçilir.
  • Bu seçim sonrası satış işlemi tamamlanır, fiş çıktısı alınır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi