Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kasiyer Ayarları

Cihazı kullanacak kasiyerleri kişiselleştirmek için Kasiyer ayarlarından kasiyer tanımlayabilir, düzenleyebilir veya silebilirsiniz.

Kasiyer tanımlamak için:
  • Ana Menü ekranındaki Ayarlar butonuna tıklanır.
  • Sayfa aşağıya kaydırılır ve Kasiyer Ayarları başlığına tıklanır.
  • Üstte, sağda yer alan Ekle butonuna tıklanır.
  • Kasiyer İsmi kutucuğuna tıklanır ve açılan klavye aracılığı ile kasiyer ismi girilir.
  • Fiş çıktısında eklenen kasiyerin yer alması isteniyorsa; Bu Kasiyeri Kullan ifadesinin yanında yer alan aktifleştirme butonuna tıklanarak ilgili kasiyer aktifleştirilir.
  • Sağ üstte yer alan Kaydet butonuna tıklanır ve kasiyer ekleme işlemi tamamlanır.
Unutmayın! Her bir cihaza birden fazla kasiyer tanımlanabilir fakat tek bir kasiyer aktif edilebilir. Bu kasiyeri kullan butonu aktif edildiğinde diğer eklenen kasiyerler yerine ilgili kasiyer ismi fiş çıktısında yer alır.

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi