Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hızlı Satış

Beko X30 TR Android Yazar Kasa POS ile sadece tutar ve kısım seçimi yaparak hızlı satış yapabilir, dilediğiniz ödeme tipi ile ödemenizi alabilirsiniz.

Hızlı satış yapmak için:
  • Ana Menü ekranındaki Satışlar Uygulamaları butonuna basılır.
  • Hızlı Satış ekranı açılarak tutar girişi yapılır.
  • Satılan ürünün KDV oranına uygun olan Kısım butonuna tıklanır.
  • Ekranın en altında, sağda yer alan ve tutarı gösteren butona tıklanarak Ödeme Al ekranına geçilir.
  • Açılan Ödeme Al ekranında sepetteki ürün detayları incelenebilir, sepet düzenlenebilir ya da fiş iptali yapılabilir. Ödeme Al ekranındaki bilgiler kontrol edildikten sonra ödeme tipi seçilir. 
  • Bu seçim sonrası satış işlemi tamamlanır, fiş çıktısı alınır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi