Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Fiş Başlığı

Fiş başlığı menüsünü bilgi fişinizde yer almasını istediğiniz fiş başlığını tanımlamak veya düzenlemek için kullanabilirsiniz.

Fiş başlığını düzenlemek için:
  • Ana Menü ekranındaki Ayarlar butonuna tıklanır.
  • Fiş Başlığı butonuna tıklanır.
  • Açılan Başlık Programlama ekranında yer alan Satır kutucuklarına bilgi fişinde yer alması istenen bilgiler sırasıyla yazılır.
  • Satır kutucuklarına şirket ünvanı, adres, telefon numarası, vergi dairesi ismi, VKN, lisans numarası, ticari sicil numarası bilgileri girildikten sonra sağ üst köşede yer alan Önizle butonuna tıklanır. Açılan ekranda fiş başlığının nasıl görüleceği görüntülenir.
  • Başlık görünümünde değişiklik yapmak için sol üst köşede yer alan Geri butonuna tıklanarak bir önceki menüye dönülebilir. Buradan değiştirmek istenen bilgiler değiştirebilir ve Önizle butonuna tıklanarak yeni fiş başlığı görünümü görüntülenebilir.
  • Görünüm uygunsa sağ üst köşede yer alan Kaydet butonuna tıklanır.
  • Çıkan uyarı ekranında Kaydet seçeneği seçilir.
  • Çıkan ekrandan Tamam butonuna basılarak işlem sonlandırılır.
Unutmayın! Fiş başlığınız yasal şirket ünvanı, adres, telefon numarası, vergi dairesi ismi, VKN, lisans numarası, ticari sicil numarası bilgilerinizi içermelidir.
Dikkat! Kısım ekleme/düzenleme işleminden önce Z raporu alınması gerekmektedir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi