Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Diğer Ödeme Yöntemleri

Beko X30 TR Android Yazar Kasa POS ile çek, yemek kartı, ödemesiz, ikram, kredili satış, puan, sanal POS, mobil ödeme, elektronik para, yardım kartı, senet, açık hesap, ulaşım kartı, havale/EFT, hediye kartı, kupon gibi ödeme tiplerinden istenilen seçilip ödeme alınabilir.

Ödeme al ekranına eklemek istediğiniz ödeme tipleri için:
  • Ana menü ekrandaki Ayarlar butonuna basılır.
  • Ödeme tipleri başlığı tıklanır.
  • Ödeme al ekranında görmek istediğiniz ödeme tipinin yanındaki artı ikonuna tıklanır.
  • Seçtiğiniz ödeme tipi ödeme al ekranında aktif hale gelir.
  • Ödeme Al ekranında bulunması istenmeyen ödeme tipleri, aynı menüdeki eksi (-) ikonuna tıklanarak pasif hale getirilebilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi