Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Cihaz Ayarları

Cihaz ayarları menüsü; ekran, ses ve dil ayarları başlıklarını içerir. Ekran, ses ve dil ayarlarınızı bu menü altında kişiselleştirebilirsiniz.

Cihaz ayarlarını düzenlemek için:
  • Ana Menü ekranındaki Ayarlar butonuna tıklanır.
  • Sistem Ayarları başlığı altında yer alan Cihaz Ayarları başlığına tıklanır.
  • Ekran Ayarları menüsünden cihazını parlaklık düzeyi değiştirilebilir ve ekran zaman aşımı süresi belirlenebilir.
  • Ses Ayarları menüsünden medya ve bildirim düzeyi değiştirilebilir, varsayılan bildirim ve alarm sesi belirlenebilir, ekran kilitleme, şarj olma ve dokunma sesleri açıp kapatılabilir.
  • Dil Ayarları menüsünden Türkçe veya İngilizce dil seçimi yapılabilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi