Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Test Satışı

Test satışları cihaz ilk kurulum & devreye alma sürecinde ve pompa kalibrasyonu gerektiği durumlarda yetkili pompa servisi tarafından gerçekleştirilir. Beko 1000 TR cihazından test satışı yapmak için ana menü üzerinden “Satışlar” menüsüne tıklanır ve “Test” seçilerek giriş yapılır. Bu satışlar Z raporunda ayrı bir alanda gösterilir. Buna göre muhasebe kayıtlarının düzenlenmesi gerekir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi