Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Puan ile Ödeme

Müşteri, dağıtım şirketi bazında topladığı sadakat puanlarını yakıt alımında kullanabilir. Beko 1000 TR cihazından puan ile ödeme almak için öncelikle plaka girişi yapılır ve yakıt dolumu tamamlanır. Sonrasında müşteri dağıtım şirketinin sadakat uygulaması çözümü kapsamında market içerisindeki pos cihazı üzerinden sadakat kartını işletir ve puan düşümü sağlanır. Market içi kasa görevlisi tarafından verilen işlem yapıldı belgesi pompa görevlisine iletilir ve işlemin yapıldığını gören pompa görevlisi yazar kasa üzerinden ödeme adımını "puan" bölümünü seçerek bitirir. Böylece puan yöntemi ile ödeme alındığına dair fiş oluşur ve müşteriye verilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi