Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Plaka Sorgu Raporu

Belirli bir gün aralığında, belirli bir plakaya yapılan satışların sorgulandığı rapor türüdür. Plaka sorgu raporu, içerisindeki satışın tarih ve saat bilgisini kullanarak EKÜ içerisinden istediğiniz fişin kopyasına ulaşmanızı sağlar. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “Plaka Sorgu Raporu” seçilir ve istenen bilgiler girilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi