Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

ÖKC Denetim Raporu

Resmi kurumlara denetleme aşamasında sunulan rapor türüdür. Cihaz bilgisi, mali uygulama bilgileri, mali hafıza bilgileri, ekü bilgileri, pompa&totalizör bilgileri, toplam satışlar, türler itibariyle satışlar, tanımlı KDV oranları, aktif akaryakıt cinsleri, son 3 ay kritik olay kayıtları gibi bilgileri içeren bu rapora ana menüdeki ‘Raporlar’ kısmından ulaşılır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi