Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Mevcut Harici POS'lar ile Markette Ödeme

Eski Nesil Akaryakıt Pompa ÖKC'lerin Yeni Nesil Akaryakıt Pompa ÖKC'lere dönüştürülmesi ile ilgili 527 Sıra No.lu Vergi Usul Kanun Tebliği kapsamında Madde 4 kapsamında belirtilen 3 no.lu kısmın b bendinde belirtildiği üzere bütünleşik fiş düzenleme zorunluluğu tarihi GİB tarafından belirtilecek bir sonraki duyuru itibariyle zorunlu hale geleceği için, market içerisinde bulunan mevcut akaryakıt pos'larının kullanımı devam edebilmektedir. 

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi