Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Mali Hafıza Raporu

Beko 1000 TR ile birçok farklı alt kırılımda alınabilen Mali Hafıza Raporu’nun detaylarını alt başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz.

 • İki Z No Arası Rapor

  Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “Mali Hafıza Raporları” na tıklanır ve “İki Z No Arası Rapor” seçilir. İstenen iki Z raporu bilgisi girilerek bu iki rapor arasındaki Z rapor örnek çıktıları alınır.

 • İki Tarih Arası Rapor

  İlgili tarih arasındaki Z raporunu gösterir. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “Mali Hafıza Raporları” na tıklanır ve “İki Tarih Arası Rapor” seçilir.

 • Güncel Dönem Raporu

  Bulunan ay içinde yapılan tüm satışları gösterir. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki Raporlar sekmesinden “Mali Hafıza Raporları” na tıklanır ve “Güncel Dönem Raporu” seçilir.

 • Geçmiş Dönem Raporu

  Bir önceki ay içerisinde yapılan tüm satışları gösterir. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “Mali Hafıza Raporları” na tıklanır ve “Geçmiş Dönem Raporu” seçilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi