Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Kredi Kartı ile Ödeme

Banka kurulu olan Beko 1000 TR cihazından kredi kartı ile ödeme almak için öncelikle plaka girişi yapılır ve yakıt dolumu tamamlanır. Ardından ödeme ekranı üzerinden "Kredi Kartı" seçilerek temassız, çipli veya manyetik olarak ödeme alınır. İşlem temassız limitini aşıyorsa, POS’un ekranında çıkan dokunmatik tuşlar yardımıyla müşteri, şifre bilgisini girerek işlemi tamamlar.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi