Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ekü Raporları

EKÜ, tüm satışların kayıt altına alındığı yerdir. Bu raporlar birçok farklı türden oluşur.

 • Detay raporu

  Tüm Z raporu detaylarını gösterir. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “EKÜ Raporları” na tıklanır ve “Detay Raporu” seçilir.

 • Son Fiş kopyası al

  Son kesilen fişin kopyasını verir. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “EKÜ Raporları” na tıklanır ve “Son Fiş Kopyası Al” seçilir.

 • Fiş Raporu - Z No Fiş No Raporu

  Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “EKÜ Raporları” na tıklanır ve “Fiş Raporu - Z No Fiş No Raporu” seçilir. Ardından Z ve fiş numaraları girilerek istenilen fiş raporu örneği çıkartılır.

 • Fiş Raporu - Tarih Saat Raporu

  Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “EKÜ Raporları” na tıklanır ve “Fiş Raporu - Tarih Saat Raporu” seçilir. Ardından tarih ve saat bilgileri girilerek fiş kopyası alınır.

 • Rapor Raporu – Z No & Rapor No Raporu

  Cihazda daha önce alınmış olan raporların EKÜ’de bulunan kopyalarının istenilen filtre ile alınabildiği rapor türüdür. Ana menüdeki Raporlar sekmesinden EKÜ Raporlarına tıklanır ve “Rapor Raporu – Z No & Rapor No Raporu” kısmından Z numaraları filtrelenerek çıkartılır.

 • Rapor Raporu – Tarih Saat Raporu

  Cihazda daha önce alınmış olan raporların EKÜ’de bulunan kopyalarının istenilen filtre ile alınabildiği rapor türüdür. Beko 1000 TR cihazından bu raporu almak için ana menüdeki “Raporlar” sekmesinden “EKÜ Raporları” na tıklanır ve “Rapor Raporu – Tarih Saat Raporu” kısmından tarih ve saat filtrelenerek çıkartılır.


 •  

İletişim

Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi