Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Beko 400 TR ile Markette Ödeme

Dışarıda ödeme yapmak istemeyen müşteriler için öncelikle Beko 1000 TR cihazına plaka girişi yapılır ve yakıt dolumu tamamlanır. Ardından tutar marketteki Beko 400 TR Android POS cihazına manuel giriş yapılmadan otomatik olarak yansır. Market içerisinde müşteri tarafından görevliye plaka bilgisi söylenir ve Beko 400 TR ile ödeme işlemi tamamlanır.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi