Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Tokenflex Sıkça Sorulan Sorular | Token E-Commerce

Tokenflex Sıkça Sorulan Sorular

Kurumsal müşterilerin yani işverenlerin, çalışanlarının yemek ihtiyacına yönelik belirli miktarlarda aylık bakiye yüklemesi yaptığı kartlardır. Yemek kartlarındaki bakiyeler sadece geçerli olduğu sektörlerdeki anlaşmalı üye iş yerlerinde harcanabilir.

TokenFlex; Koç Grubu iştiraki Token Finansal Teknolojiler şirketi tarafından hizmete sunulan, Türkiye’nin ilk ve tek dijital yemek kartıdır. Şu an sadece yemek kartı özelliği bulunan TokenFlex, önümüzdeki dönemlerde petrol kart, hediye kart, ulaşım kart ve online ödeme gibi özellikleri de destekleyecektir.

TokenFlex uygulamasını dijital yemek kartı ile ödeme almak isteyen üye iş yerleri ve çalışanlarına yemek kartı ile yemek desteği vermek isteyen kurumsal müşteriler (işverenler) kullanabilir.

TokenFlex bir yemek kartı özelliği taşıdığı için yeme-içme hizmeti veren işletmelerde ve yüzde sekiz (%8) ve yüzde bir (%1) Kdv oranına sahip gıda ürünlerinin alışverişlerinde kullanılabilir. Bu kapsamda gıda ürünü satışı yapan restoran, kafe, büfe, lokanta, market,şarküteri gibi işletmelerde kullanılabilir.

Üye iş yeri için avantajları:

  1. Ek ciro ve müşteri sayısı artışı
  2. Üye iş yerine özel uygulaması ile her yerde mobil cihaz üzerinden hızlı ödeme alma imkânı
  3. QR kod ile hızlı ve temassız ödeme sayesinde müşteri memnuniyeti
Kurumsal müşteri (işveren) için avantajları:
  1. %100’e varan vergi ve prim muafiyeti
  2. Mobil uygulaması ile hızlı online işlem ve temassız ödeme
  3. Operasyonel kolaylık
  4. Çalışan motivasyonu ve memnuniyeti

TokenFlex uygulamaları tamamen ücretsiz olup herhangi bir sabit ücret ödemesi yoktur.

TokenFlex, ödeme alma uygulaması ve kurumsal müşterilerin (işverenler) çalışanları için son kullanıcı uygulaması olarak iki farklı uygulama seçeneği sunar.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi