Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Üye İş Yeri Paneli - Ürün Tanımlama

Beko 400 TR ile ürün satışı yapabilmek için, öncelikle Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ürünlerinizi tanımlamanız gerekmektedir. Tanımlama için gerekli yönlendirmeleri içeren videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz. 
 
  • isyerim.tokeninc.com adresine girip soldaki menüden "In-Store Ürünlerim"  altında yer alan "Kategoriler"e tıklayın.
 
  • "+" işaretine tıklayarak, öncelikle ürünlerinizi gruplandıracağınız kategorilerin girişlerini yapın. 
 
  • Kategori ismini ve görselini girerek dilediğiniz kadar kategori ekleyebilirsiniz.  
 
  • Soldaki menüden "In-Store Ürünlerim" altında yer alan "KDV" sekmesine tıklayın ve satışını yapacağınız ürünlerin KDV oranlarını ekleyin.
 
  • Soldaki menüden "In-Store Ürünlerim" altında yer alan "Ürünler" sekmesine tıklayın.
 
  • Ürünlerinizi ilgili bilgileri girip tanımlayarak dilediğiniz kadar ürün girişi yapabilirsiniz.
 
  • Panel üzerinden tanımladığınız ürünler, cihaza otomatik olarak yüklenir ve satış yapmaya hazır hale gelir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi