Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Üye İş Yeri Paneli - Satış Raporları Görüntüleme

Beko 400 TR üzerinden yaptığınız tüm satışların detaylı raporuna Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu işlemi  nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.
 
  • Menü üzerinden "Satış Raporları" sekmesine tıklayın ve görüntülemek istediğiniz raporun tarih aralığını seçin.
 
  • Detayını görüntülemek istediğiniz işlemin sol kısmında bulunan "→" işaretine tıklayın.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi