Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Üye İş Yeri Paneli - Kısım Tanımlama

Beko 400 TR ile, 500 TL altındaki satışlarda Kısım satışı yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Kısım tanımlamalarını yapmanız gerekir. Bu işlemi  nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.
 
  • isyerim.tokeninc.com adresine girip soldaki menüden "In-Store Ürünlerim" altında yer alan "Ürünler"e tıklayın.
 
  • "+" işaretine tıklayın, çıkan ekranda tüm bilgileri girin ve en sonda yer alan "Kısım" kutucuğunu işaretleyerek ekleyin.
 
  • Panel üzerinden tanımlanan tüm kısımlar, cihazınıza otomatik olarak yüklenir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi