Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Üye İş Yeri Paneli - E-fatura Görüntüleme

Beko 400 TR üzerinden yaptığınız tüm satışların e-arşiv ve e-faturalarına Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.
 
  • Menü üzerinden "Token E-Belge" sekmesinin altında yer alan "e-arşiv e-fatura" alt başlığına tıklayın.
 
  • "E-arşiv"e tıkladıktan sonra oluşturulan ve iptal edilen tüm e-arşiv faturalara ulaşabilirsiniz. 
 
  • E-arşiv belgesini görüntülemek istediğiniz işlemin sol kısmında bulunan işaret üzerinden "Görüntüle" seçeneğine tıklayın.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi