Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Ürün Satış

Beko 400 TR ile ürün satışı yapmak için, öncelikle Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ürünlerinizi tanımlamış olmanız gerekir. Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz. 
 
  • Ana menü üzerinden "Satışlar" bölümüne tıklayarak Token Store uygulamasını açın.
 
  • İlgili kategori sekmesinden satışını yapacağınız ürünü seçin ve adedini belirleyin. 
 
  • Ödeme ekranına devam etmek için yeşil ok tuşuna tıklayarak ilerleyip ödeme yöntemini seçerek ödemeyi alabilirsiniz.
 
  • e-Arşiv fatura oluşturulduktan sonra onay tuşuna basarak işlemi tamamlayın.
 
  • Yaptığınız işlemin raporlarına ve e-arşiv / e-faturasına Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi