Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

TokenX Platformuna Ürün Tanımlama

TokenX platformu üzerinden ürün ve hizmetlerin farklı birim ve KDV oranları çerçevesinde nasıl tanımlandığı ve kategorize edildiğini görmek için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları takip ederek ürünlerinizi tanımlayabilirsiniz.

  • isyerim.tokeninc.com üzerinden Token işyeri platformuna girdikten sonra, "Ürünlerim" kısmında kategorileri belirleyebilir, KDV değerleri atayabilir ve kolayca ürün tanımlayabilirsiniz.
  • İhtiyaca göre teker teker ürün tanımlaması yapabileceğiniz gibi, toplu bilgi aktarımı yaparken örnek üye iş yeri excel formatını kullanmanız gerekmektedir.
  • Farklı birim ve ölçülerdeki ürünlerinizi kolayca sisteme tanımlayabilir, ayrıca ürünlerinizi gruplayarak ayrıştırabilirsiniz.
  • Değişikliklerin 400 TR cihazınıza yansıması için cihaz üzerinden "Satışlarım" menüsündeki "Ayarlar" kısmından "Verileri Güncelle" ye tıklamanız gerekmektedir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi