Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

TokenX Platformuna Masa Düzeni Tanımlama

TokenX platformuna işletmenizde bulunan iç ve dış hizmet alanlarını numaralandırarak tanımlamak için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • isyerim.tokeninc.com üzerinden Token Üye İş Yeri Paneli’ne giriş yapın ardından ana menüde yer alan Token Store’a tıklayın.
  • Şube Düzenini seçin.
  • Bölüm Ayarla (+) işaretine tıkladıktan sonra işletmenizde bulunan iç ve dış hizmet alanları isimlendirilerek tanımlanır.
  • Masalar konumlarına göre numaralandırılır.
  • Değişikliklerin 400 TR cihazınıza yansıması için cihaz üzerinden “Satışlarım“ menüsündeki “Ayarlar“ kısmından “Verileri Güncelle“ ye tıklamanız gerekmektedir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi