Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

TokenX Platformu Üzerinden E-Arşiv ve E-Fatura Görüntüleme

TokenX Platformu üzerinden e-arşiv ve e-fatura görüntüleme ve indirme işlemleri ile ilgili detaylı anlatım için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • isyerim.tokeninc.com üzerinden Token Üye İş Yeri Paneli’ne giriş yapın ve ana menüde yer alan "Token E-Belge" ye tıklayın.
  • Token E-Belge sekmesinin altında yer alan "E-Arşiv ve E-Fatura" alt başlıklarına tıklayın.
  • Seçtiğiniz işlemin sol tarafında yer alan Görüntüleme seçeneğine tıklayarak ilgiyi faturayı görüntüleyebilirsiniz.
  • Dilerseniz birden fazla seçim yaparak toplu olarak indirebilirsiniz.
  • Toplu olarak indirmek istediğiniz faturaları " Filtrele" yardımı ile belirleyin, farklı dosya tiplerinden seçiminizi yapın, toplu olarak indirmek istediğiniz e-belgeler "Raporlar" bölümünde oluşur ve oradan indirebilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi