Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Müşteriye E-Arşiv & E-Fatura Gönderimi

Beko 400 TR Android POS cihazı üzerinden E-Arşiv & E-Fatura talep eden müşteriye tek tıkla gönderim yapma işleminin detaylı anlatımı için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Cihaz üzerinde ödeme ekranında yer alan kişi ikonuna tıklayın.
  • Fatura isteyen müşteriniz e-fatura mükellefi ise TCKN veya VKN bilgi girişi yapılmalıdır.
  • Müşteriniz e-fatura mükellefi değil ise e-posta bilgisini girerek faturayı mail yoluyla iletebilirsiniz.
  • Ödeme türünü seçin ve ödemeyi alarak devam edin.
  • Ödeme tamamlandıktan sonra fatura, e-fatura mükellefi olan kişinin portaline düşer; e-arşiv ise müşterinin e-posta adresine otomatik olarak gönderilir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi