Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hızlı Satış

Beko 400 TR ile 500 TL altındaki tutarlarda kısım seçimi ile satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemi yapabilmek için, öncelikle Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden kısım tanımlamış olmanız gerekir. Bu işlemi  nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.
 
  • Ana menü üzerinden "Satışlar" bölümüne tıklayarak Token Store uygulamasını açın.
 
  • Ekranın üst kısmında yer alan "Hızlı Satış" sekmesine tıklayın. 
 
  • Satış yapmak istediğiniz tutarı girin ve tanımlamış olduğunuz kısımlardan dilediğinizi seçerek ilerleyin.
 
  • Açılan ekranda devam etmek için yeşil ok tuşuna basarak ilerleyip ödeme yöntemini seçerek ödemeyi alın.
 
  • Satış belgesi oluşturulduktan sonra yeşil renkli onay düğmesine tıklayın ve işlemi tamamlayın. 
 
  • Yaptığınız işlemin raporlarına ve e-arşiv / e-faturasına Token Üye İş Yeri Paneli üzerinden ulaşabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi