Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Hesap Bölme

Beko 400 TR Android POS cihazı üzerinden nakit, kredi kartı gibi farklı ödeme yöntemleri ile ödeme alma işleminin detaylı anlatımı için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

  • Cihaz üzerinden ödemesi alınacak masayı “Masa Düzeni” bölümünden seçin.
  • Alt bölümde yer alan “Hesabı Böl” seçeneğine tıklayın.
  • Ödemesi alınacak ürünleri seçin.
  • Ödeme türünü seçerek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi