Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Harici Printer Entegrasyonu

TokenX Platformu üzerinden yeni printer cihazı ekleme işleminin detaylı anlatımı için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

  • isyerim.tokeninc.com üzerinden Token Üye İş Yeri Paneli’ne giriş yapın ve ana menüde yer alan "Yazıcı ve Harici Cihazlar" menüsüne girin.
  • Cihaz Ekle (+) butonuna tıklayarak açılan sekmeye daha önce tanımladığınız kategorilerden dilediğinizi seçin.
  • Dilerseniz farklı yazıcılardan farklı kategori ve çıktıları alacak şekilde tanımlama yapabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi