Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

GİB İVD İşletici Kuruluş Seçimi

VUK 507 Tebliği doğrultusunda, Beko 400 TR kullanmak için İşletici Kuruluş Seçimi Yapılması gerekir. GİB İVD üzerinden işletici kuruluş seçiminin nasıl yapıldığını görmek için videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları takip ederek kurulumunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
   
  • Arama çubuğuna "GMÖS" yazın ve çıkan "GMÖS Başvuru" linkine tıklayın.
 
  • İşletici kuruluş olarak "Token Finansal Teknolojiler A.Ş."yi seçin.
 
  • Talep edilen şirket bilgilerinizi ve şirket sorumlusunun bilgilerini girerek ilerleyin.
 
  • Girmiş olduğunuz bilgileri kontrol ederek, başvuruyu onaylayın.
 
  • Başvuru adımını tamamladınız, Cihazınızın kurulumu için bir sonraki aşama olan Token Hesap Oluşturma kısmına geçebilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi