Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

E-fatura Çıktısı Alma

Beko 400 TR cihazınızı kolaylıkla bir yazıcıya bağlayarak, e-arşiv / e-faturalarınızın çıktısını alabilirsiniz. Bu işlemi nasıl yapabileceğinizi anlatan videoyu izleyebilir, aşağıdaki adımları izleyerek süreci tamamlayabilirsiniz.
 
  • Ana menü üzerinden "Raporlar" bölümünün altında yer alan "Belgelerim"e tıklayın.
 
  • "Belge Detaylarım" üzerinden çıktı almak istediğiniz e-arşiv faturayı seçin. 
 
  • "E-belgeyi göster"e tıklayın ve ardından altta yer alan yazıcı işaretine tıklayın. 
 
  • Üst kısımda çıkan "Yazıcı Seçin"e tıklayarak, yazıcı ekleyin. Yazıcı ile Beko 400 TR bağlantısının kurulabilmesi için, her ikisinin de aynı internet ağına bağlı olması gerekir.
 
  • Yazıcı bağlantısı kurulduktan sonra, belgenizin çıktısını alabilirsiniz.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi