Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Beko 400 TR Ürün Kurulumu

Beko 400 TR Andorid POS cihazınızı aktifleştirmek ve dakikalar içinde kullanmaya başlamak için gerekli olan işlemleri anlatan videoyu izleyebilir ve aşağıdaki adımları uygulayarak ürün kurulumunu tamamlayabilirsiniz.

  • Cihazınızın ülke ve dil ayarlarını seçin ve uygulayın.
  • Wi-Fi bağlantısını sağlayın.
  • İnternet bağlantısından sonra, cihaz yazılım güncellemesi yapılır.
  • Güncelleme tamamlandıktan sonra, Token hesabınızın şifresini girin.
  • Giriş yapıp sözleşmeyi onayladıktan sonra TokenX Platformu 400 TR cihazınızda aktif hale gelir.

İletişim

Her türlü sorunuz için bir tık uzağınızdayız! Bize Ödeme Sistemleri Çözüm Merkezimiz üzerinden telefon ile ya da yanda bulunan formu doldurarak e-mail ile ulaşabilirsiniz.
Bireysel Müşteri Aydınlatma Metni kapsamında; kişisel verilerinizin Token Finansal Teknolojiler A.Ş. tarafından aşağıdaki amaçlarla işlenmesini kabul ediyor musunuz?
Kimlik ve iletişim verilerinizin ürün ve hizmetlerinin pazarlama süreçlerinin gerçekleştirilmesi, profilleme ve analiz faaliyetleri dahil olmak üzere sunulan ürün ve hizmetlerin beğeni, kullanım alışkanlıkları ve ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilerek önerilmesi ve tanıtılması amacıyla işlenmesi
Kimlik ve iletişim verilerinizin iletişim onayınız kapsamında tercih edilen iletişim kanalı üzerinden paylaşılan iletişim bilgilerinize reklam, promosyon, vb. ticari elektronik ileti gönderilmesi amacıyla işlenmesi