Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token E-Commerce

Girişimci Kadınların Yolunu Aydınlatmak İçin...

Günümüzde Türkiye’nin en büyük markaları arasına girmeyi başarmış teknoloji odaklı şirketlerde cesur, kararlı ve tutkulu birçok kadın girişimcinin adını duymanın mutluluğunu yaşıyoruz. Son yıllarda hızla artan kadın girişimci oranları, her ne kadar yeni başarı hikayelerinin habercisi olsa da KAGİDER’in 2019 yılında düzenlemiş olduğu Türkiye Kadın Girişimcilik Endeksi anketi raporuna göre, Türkiye hâlâ kadın girişimcilerin erkeklere oranı açısından geri kalan ülkelerden biri olarak konumlanıyor. Peki bu konumlandırmayı değiştirmek mümkün mü? Kadın girişimcilerin iş hayatındaki varlıklarını aktif bir şekilde sürdürebilmelerini umut ediyoruz ve kadın girişimci istihdamını artırmak için hem finansal koşullarda hem de ilham veren yapıcı desteklerle kadınların yanında olmayı hedefliyoruz. Ödeme sistemlerindeki öncü teknoloji olarak yıl içerisinde yaptığımız çeşitli projelerle; kadın işletmecileri, gelişmekte olan yeni finansal teknolojiler dünyasına adapte ederek kadınların yanındaki teşvik edici destek olmak için çalışıyoruz.


Beko, bayi ekosisteminde kadın iş gücü sayısını arttırmayı hedefleyen proje kapsamında kadın girişimcileri Beko bayisi açmaya teşvik ediyor. Bu proje ile Beko kadın girişimcilere mentorluk hizmeti, mağaza seçim ve dekorasyon süreçleri, kira desteği gibi maddi manevi birçok alanda ayrıcalıklar sağlıyor. Bu destekler ile birlikte Beko kadın bayi sayısının her geçen gün arttırılması planlanırken, kadın girişimcilerin hayalleri de erişilebilir kaynaklarla buluşturuluyor. Token olarak biz de, teknolojinin gücünü toplumsal eşitliği sağlamak amacıyla kullanarak projeye kaynak sağlıyoruz. Gelişmiş donanımı ve yazılım teknolojisi ile Red Dot ödüllerinde tasarım ödülü kazanan Beko 400 TR ile şimdiye kadar yaklaşık 40 kadın bayiye POS cihazı desteği sağlarken; satış, ödeme ve e-fatura çözümlerini bir araya getiren Android POS cihazı ile iş hayatını kolaylaştıracak yenilikleri kadın girişimcilerle buluşturuyoruz. Her geçen gün değişen ödeme sistemleri dünyasında kadın bayilerimizin bu alandaki konularda güncel kalmasını sağlamak amacıyla geleceğin öne çıkan trendlerinden Finansal Teknolojiler alanında eğitim desteği sağlıyoruz.

Ülkü Hür ile Kadın Girişimcilerin Yanındayız!

Kadın girişimcilerin ruhunu besleyebilecek en iyi ilhamın yine başka bir kadın girişimciden geleceğine inandık ve 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Ülkü Hür ve Girişimci Kadınlar Platformu ile birlikte “Markan Parlasın” eğitimini gerçekleştirdik. Kadın girişimcileri eğitim odağında destekleyen program ile rekabetçi ortamlarda güçlü marka algısını oluşturmanın önemini vurgularken, online ortamda tutkulu kadınların bir araya gelmesini ve motivasyon kaynağı oluşturmalarını sağladık.

Ülkü Hür ile Kadın Girişimcilerin Yanındayız!

Kadın girişimcilere Beko 300 TR yazar kasa POS cihazı Desteği Hayatına dokunduğumuz her kadının hikayesine katma değer sağlamak için çalışıyoruz, hayallere doğru çıkılan yolculuklarda yol haritalarına katkıda bulunuyoruz. Yolumuzun kesiştiği işletmelerden ilo baby işletmesinin kurucusu Şeyma Ünal ve Bedes İyilik Dükkanı kurucusu Alev Tüke Ramazanoğlu’na sağladığımız Beko 300 TR yazar kasa POS cihazı desteği ile güvenli bir şekilde temassız ödemeler aldıklarını bilmekten mutluluk duyuyoruz.