Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Token Finansal Teknolojiler’e İF Design’dan Ödül

18.05.2023

Yakında satışa sunulacak Beko 330 TR Android POS cihazımız ile dünyanın en başarılı tasarımlarının ödüllendirildiği iF Design Award’dan ödülle döndük.

Türkiye’nin lider ödeme sistemi platform sağlayıcısı olarak, teknoloji ve inovasyon yetkinliklerini üstün tasarımla birleştirdiğimiz ve yakında piyasaya çıkacak yeni ürünümüz Beko 300 TR Android Yazar Kasa POS ile dünyanın en saygın tasarım ödüllerinden olan iF Design Award’da “Product” kategorisinde ödüle layık görüldük. Tasarımını Arman Design ile birlikte yaptığımız ürüne verilen ödülü almak üzere Berlin’de düzenlenen ödül törenine, Endüstriyel Tasarım ve Kullanıcı Deneyimi Direktörümüz Bilgen Deliormanlı ve Pazarlama ve Kurumsal İlişkiler Direktörümüz Sabri Şimşek katıldı.

Müşteri deneyimini iyileştirmeyi odağına alan ve tasarımı da deneyimin en önemli bileşenlerinden biri kabul ettiğimiz, donanımı ve yazılımıyla tüm ödeme yöntemlerini güvenli bir şekilde destekleyen yeni ürünümüz Beko 330 TR, Berlin’de 15 Mayıs günü düzenlenen iF Design Award 2023’te büyük beğeni kazandı. Ürün, masa üstünde ya da elde konforlu bir kullanım sunan kompakt tasarımı ile dikkat çekerken, ikincil bir müşteri ekranıyla desteklenen 5 inçlik HD renkli dokunmatik ekranıyla ödeme deneyimini geliştiriyor. 1954 yılından bu yana düzenli olarak gerçekleştirilen ve dünyanın en prestijli tasarım ödülleri arasında olan iF Design Award 2023’e 56 ülkeden 11 bin başvuru yapıldı. Bağımsız uzmanlardan oluşan 133 jüri üyesi tarafından değerlendirilen ürünler, ürün tasarımı, iletişim tasarımı, ambalaj tasarımı, iç mimari, profesyonel konsept ve hizmet tasarımı gibi kategorilerde yarıştı.


*Beko 330 TR ile ilgili bilgiye www.ifdesign.com adresindeki “Winners” sekmesinden ulaşabilirsiniz."

Hemen İncele